language: 
EGK s.r.o.
   Domů     O nás     Lékaři     Fotogalerie     Média o nás     Klinické studie     Centrum inovací     Kontakty
Vítejte u nás    Sanatorium sv. Anny


Lékařská péče    Lékařská péče

BIB - balónková metoda hubnutí

BMI (+ kalkulátor)

DBE - dvojbalónková endoskopie enteroskopie

Endosonografie

Gastroskopie

Chirurgie

Chirurgické operace

Interna

Kapslová endoskopie

Kolonoskopie

Křečové žíly

Kýly

LAGB - bandáž žaludku

Mateřská znaménka

Odstranění vrásek

Polypektomie

Sonografie

Transnasální gastroskopie

Ultrazvukové vyšetření břicha

Žaludeční vředy

  Mediální partner:

Kurzy.cz - finanční portál pro odborníky i laiky

Centrum klinických studií a inovací Sanatoria sv. Anny


Vedle standardní diagnostiky a léčby se snažíme být aktivní i v oblasti vědy, výzkumu a inovací.
Centrum klinických studií Sanatoria sv. Anny

Po dobu existence Sanatoria sv. Anny zde byla v souladu s nejpřísnějšími zákonnými i etickými podmínkami a se souhlasem všech zúčastněných pacientů provedena řada klinických studií, jejichž cílem je zlepšování léčebných metod a postupů. Bylo nám ctí i potěšením spolupracovat s vědeckými kapacitami z České republiky i ze zahraničí při uvádění jejich fantastických objevů do každodenní lékařské praxe a rozšiřovat okruh pacientů, kterým vylepšené léčebné postupy pomáhají.
Zúčastněným pacientům bychom tímto bychom rádi poděkovali za ochotu věnovat svůj cenný čas pro dobrou věc. Věříme, že není malou satisfakcí, když jejich cenné zkušenosti spjaté s onemocněním mohou přispět k efektivnější terapii všech ostatních pacientů, trpících stejným onemocněním.
Zadavatele klinických studií si dovolujeme laskavě požádat, aby se v případě zájmu o spolupráci obrátili skrze recepci Sanatoria sv. Anny na Mgr. Mariannu Jungwirthovou.


Centrum inovací Sanatoria sv. Anny

Operační sál Od počátku naší existence usilujeme o poskytování těch nejefektivnějších léčebných metod. Chirurgické oddělení Sanatoria sv. Anny bylo pod vedením primáře MUDr Jungwirtha po vzoru světové medicíny jedním z průkopnických pracovišť tzv. jednodenní chirurgie v České republice.
Jednodenní chirurgie využívá nejmodernějších a nejšetrnějších (zejm. laparoskopických) operačních metod, čímž výrazně zkracuje nutnou dobu hospitalizace na lůžku a umožňuje brzké propuštění do domácího prostředí (více zde).
Na našem gastroenterologické oddělení jsme v roce 2006 začali pacientům nabízet techniku transnasální gastroskopie jako první v České republice (více zde). Naše primářka MUDr Anna Jungwirthová se této metodě učila osobně u jejího tvůrce, Dr. Kazuaki Kawady v Shizuoka Red Cross Hospital v Japonsku. Dle dostupných statistik od té doby provedla 2. nevyšší počet těchto vyšetření na světě. S MUDr Jungwirthem napsala o této metodě odbornou publikaci, která vyšla v českém a anglickém vydání.
V současné době je Sanatorium sv. Anny evropským školícím centrem pro výuku této metody.

DBE endoskopická vyšetřovací věž Převratné metodě vyšetření obtížně přístupných částí trávicího traktu - Enteroskopie DBE (Dvojbalónková endoskopie / Double-balloon Endoscopy) - se MUDr Jungwirthová učila přímo na pracovišti tvůrce této metody, profesora Hironori Yamamoto z japonské Jichi Medical University.
Na našem pracovišti provádíme tato vyšetření již od roku 2006, nedlouho od uvedení tohoto inovativního přístroje na trh.

Na inovace nepamatujeme pouze v oblasti vyšetřovacích metod, ale i veškerého technologického vybavení Sanatoria sv. Anny. Vzhledem k závratnému tempu vědecko-technologického vývoje v oblasti medicíny je třeba bedlivě sledovat nejnovější trendy. Naši lékařští specialisté a ostatní zdravotnický personál proto pravidelně navštěvují odborné konference a stáže po celém světě, nejčastěji v Evropě, USA a Japonsku. Stranou nezůstávají ani technologické veletrhy, kde jsou prezentovány nejnovější prototypy vylepšeného přístrojového vybavení. Každoročně se účastníme např. největší světové výstavy medicínské techniky MEDICA Expo v Düsseldorfu.
Díky tomu se nám daří podchytit vývojové směry a trendy a přizpůsobovat jim plán našich investic do technologického vybavování Sanatoria.


Sanatorium
sv. Anny:


Kontakt
chirurgie
interna
endoskopie
proktologie
sonografie
chirurgické operace
léčba obezity
první kýlní centrum Praha
 
adresa: Luční 7a/2776
130 00  Praha 3 (mapa)
telefon: +420 284 081 211
email: recepce@egk.cz
Web www.egk.cz
www.jednodennichirurgie.cz
© 1993 - 2014 EGK s.r.o.