language: 
EGK s.r.o.
   Domů     O nás     Lékaři     Fotogalerie     Média o nás     Klinické studie     Centrum inovací     Kontakty
Vítejte u nás    Sanatorium sv. Anny


Lékařská péče    Lékařská péče

BIB - balónková metoda hubnutí

BMI (+ kalkulátor)

DBE - dvojbalónková endoskopie enteroskopie

Endosonografie

Gastroskopie

Chirurgie

Chirurgické operace

Interna

Kapslová endoskopie

Kolonoskopie

Křečové žíly

Kýly

LAGB - bandáž žaludku

Mateřská znaménka

Odstranění vrásek

Polypektomie

Sonografie

Transnasální gastroskopie

Ultrazvukové vyšetření břicha

Žaludeční vředy

  Mediální partner:

Kurzy.cz - finanční portál pro odborníky i laiky

EGK.cz  >  Lékaři  >  MUDr. Jiří Jungwirth


MUDr. Jiří Jungwirth


   Nar. v r. 1961, je ženatý a má dvě děti.
Gymnázium absolvoval v letech 1976-1980 v Praze.

   Lékařskou fakultu v Praze se zaměřením na preventivní lékařství absolvoval v letech 1980-1986. Po dobu studia na lékařské fakultě pracoval samostatně na pozici sestry v nemocnici na chirurgickém lůžkovém oddělení a pak 3 roky na chirurgické ambulanci. Dále po dobu studia na fakultě působil na Katedře anatomie nejprve rok jako volontér a pak po dobu pěti let jako demonstrátor a podílel se na výukové činnosti katedry především při pitevních cvičeních. V době studia na gymnáziu a pak i v průběhu studia na lékařské fakultě pracoval jako sanitář na Záchranné službě v Praze. V roce 1986 promoval na lékařské fakultě a státní zkoušky absolvoval ze všech předmětů na výbornou.

   Po absolvování fakulty nastoupil jako lékař na Záchrannou službu v Praze a začal se připravovat ke specializaci z oboru chirurgie. V r. 1986-87 absolvoval základní vojenskou službu. Chirurgickou kariéru zahájil v roce 1987 na chirurgickém oddělení nemocnice Pelhřimově pod vedení Prim. MUDr. Křikavy Csc. Po návratu do Prahy působil jako lékař na Záchranné službě v Praze. V prosinci 1989 nastoupil na Chirurgickou kliniku FNKV v Praze, kde působil jako sekundární lékař a jako odborný asistent se podílel na výuce mediků až do roku 1999 V letech 1988-1992 působil jako lékař juniorů, dorostenců a žáků oddílu kopané Slavia Praha.

První atestaci z oboru Všeobecná chirurgie složil na výbornou.
Druhou atestaci z oboru Všeobecná chirurgie složil na výbornou a s pochvalou komise.


   Od roku 1993 začal budovat soukromé zdravotnické zařízení, jehož je se svojí ženou majitelem. V roce 2000 zakoupila společnost EGK s.r.o. objekt v Luční 7 a na Praze 3 a prakticky zcela jej přestavěla do současné podoby na Sanatorium sv. Anny.

Chirurgická část má:
   - ambulanci pro všeobecnou chirurgii
   - bohatě vybavenou ambulanci zaměřenou na chirurgii konečníku a tlustého střeva
   - ambulanci cévní vybavenou UZ přístrojem s duplexní sonografií a barevným Dopplerem.

Celou chirurgickou kariéru se Dr. Jungwirth věnuje všeobecné chirurgii.

   Změřuje se na operace břišní a od roku 1993 se věnuje laparoskopické chirurgii. Celkem provedl dosud přes 3500 laparoskopických operací v břišní dutině. Jedná se o operace žlučníku, slepého střeva, kýl tříselných i kýl přední stěny břišní. O roku 1991 se zaměřuje na operace v oblasti kolorektální tj. v oblasti tlustého střeva a konečníku. V této oblasti operuje jak zhoubná, tak nezhoubná onemocnění. Úspěšně provedl kolem 300 operací pro zhoubné nádory tlustého střeva a konečníku. Dále operoval kolem 3000 operací pro nezhoubná onemocnění v oblasti konečníku-hemoroidy, píštěle, trhliny konečníku. V posledních letech rozšířil svůj zájem o operace křečových žil na dolních končetinách-především novým minimálně invazivním technikám, které prodělaly v posledních letech díky novým technologiím bouřlivý vývoj v technice operování- zejména v technikách endoskopických.

   Prakticky všechny chirurgické pacienty v Sanatoriu sv. Anny operuje MUDr. Jungwirth osobně a to činí 350 až 400 operací ročně.
Sanatorium
sv. Anny:


Kontakt
chirurgie
interna
endoskopie
proktologie
sonografie
chirurgické operace
léčba obezity
první kýlní centrum Praha
 
adresa: Luční 7a/2776
130 00  Praha 3 (mapa)
telefon: +420 284 081 211
email: recepce@egk.cz
Web www.egk.cz
www.jednodennichirurgie.cz
© 1993 - 2014 EGK s.r.o.