language: 
EGK s.r.o.
   Domů     O nás     Lékaři     Fotogalerie     Média o nás     Klinické studie     Centrum inovací     Kontakty
Vítejte u nás    Sanatorium sv. Anny


Lékařská péče    Lékařská péče

BIB - balónková metoda hubnutí

BMI (+ kalkulátor)

DBE - dvojbalónková endoskopie enteroskopie

Endosonografie

Gastroskopie

Chirurgie

Chirurgické operace

Interna

Kapslová endoskopie

Kolonoskopie

Křečové žíly

Kýly

LAGB - bandáž žaludku

Mateřská znaménka

Odstranění vrásek

Polypektomie

Sonografie

Transnasální gastroskopie

Ultrazvukové vyšetření břicha

Žaludeční vředy

  Mediální partner:

Kurzy.cz - finanční portál pro odborníky i laiky

Reference od klientů Sanatoria sv. Anny

21.2.2020
Dobrý den,


Chtěla bych vyslovit poděkování paní primářce Jungwirthové i celému týmu – Vlaďce, Ivetce i asistentce Míše za moji bezproblémovou gastroskopii. Přístup všech byl velmi milý, lidský a empatický. Ano, čekala jsem dvě hodiny, ale bohužel lékařské zákroky nejsou krájení salámu v uzenářství, mohou nastat nepředvídatelné komplikace. Ale to asi bohužel spousta lidí nechápe a pak píše recenze, které kazí pověst tohoto špičkového zařízení.
Ani kolonoskopie , ani gastroskopie nepatří k populárním vyšetřením a jsou obestřeny mýty, jak je to bolestivé a nepříjemné. Ano, znám příjemnější věci, ale s takovým přístupem a personálem jako je zde, se dá zvládnout opravdu všechno. A částka, kterou zaplatíte, je opravdu směšná. A mimochodem, dá se jíst z podlahy, čímž vyjadřuji velkou poklonu uklízečkám, taky to není běžné.
Takže , nekoukejte na hodnocení na googlu, mě samotnou to trochu zarazilo, ale naštěstí jsem použila svůj zdravý rozum. A výsledek skvělý.
Kéž by bylo takových lékařek, jako je MUDr. Jungwirthová, v našem zdravotnictví víc.
Přeji celému kolektivu kliniky hodně spokojených pacientů, i když vím, že práce s lidmi je ta nejtěžší.

S úctou a obdivem H.T.
11.2.2019
Dobrý den,


včera jsem u Vás byla na gastroskopii v analgosedaci a tímto bych chtěla moc poděkovat panu doktorovi Holzknechtovi, který byl moc hodný, všechno mi vysvětlil a měl se mnou jakožto s hysterickou pacientkou trpělivost. Toto vyšetření je pro mě to nejhorší vyšetření na světě a díky němu jsem to zvládla aniž bych o tom věděla a vím, že když přijdu příště, tak se díky němu už nebudu muset bát.
Velký dík patří samozřejmě i paní doktorce Jungwirthové, která gastroskopii prováděla a sestřičkám, které se o mě staraly.
Moc děkuji a velmi si vážím milého jednání.

J. A.
11.9.2017
Vážená paní doktorko,


s mírným zpožděním, ale o to srdečněji vám chci poděkovat za váš čas, um a pochopení pro pacientovu mysl, ochromenou rajským plynem.

Vyšetření pro mne skončilo dobře, tak by se chtělo napsat „na shledanou za deset let“ – ale to mne skoro mrzí. Protože se mi u vás moc líbilo, a to všechno, škoda, že to takhle nevypadá všude, máte to opravdu moc pěkné a též ošetřující lékařky jsou velmi milé a přitažlivé. Ale třeba se mi v tom zažívacím traktu něco přihodí a uvidíme se dříve než za tu dekádu.

Mějte se moc hezky.
JUDr. Petr B.
8.9.2017
Vážená paní primářko,


včera jsem u Vás byla na vyšetření "koloskopie" a po výkonu jsem nestihla poděkovat ani Vám ani sestře Vlaďce za trpělivost. Opravdu si nepamatuji moc, jen si uvědomuji, že jsem asi moc nespoulpracovala a pofňukávala, ale pamatuji si vlídný tón a klidný hlas a hlazení. Moc děkuji za Váš přístup.

Paní asistentka Oksana je opravdu žena na svém místě, uklidňuje svým vystupováním a já velmi oceňuji, jak se o mě postarala po výkonu, protože si nepamatuju, že bych od vstupu do sálu vůbec něco udělala sama.

Prostředí Vašeho sanatoria je svkělé. Velmi uklidňující a přívětivé.
Jsem ráda, že jsem se na doporučení své lékařky, paní MUDr. Neumannové, šla k Vám.
Přeji další spokojené pacienty a děkuji touto cestou Vám i Vašim sestrám a asistentkám za laskavý a citlivý přístup.

Krásný den,
Nataša K.
27.6.2017
Dobrý den,


Nevím přesně, kam jinam psát a tak píšu alespoň sem. Byla bych moc ráda, kdyby se dostalo mé obrovské poděkování a pochvala za přístup sestřičce Pokorné (doufám, že jsem trefila jméno - menší, tmavovlasá na mikádo), díky které jsem nepříjemné gastroenterologické vyšetření přežila a díky ní se cítila mnohem mnohem lépe
Mockrát děkuji za Váš přístup, za to, že se chováte k pacientům tak mile, vstřícně, mateřsky.
Díky Vám jsem se cítila víc v bezepečí a v klidu. MNOHOKRÁT DĚKUJI!!!

Magda P.
20.12.2016
Vážená paní doktorko Jungwirthová,


velmi Vám chci poděkovat za Vaše mimořádně milé a profesionální jednání během celé mé včerejší návštěvy a zejména při vyšetření ve Vašem sanatoriu. Mé poděkování patří i ostatnímu personálu s kterým jsem přišel do styku.

Michal S.
13.5.2016
Paní doktorko Jungwirthová,


Včera som bol u Vás na klinike na kolonoskopickom vyšetrení a týmto by som sa chcel osobně Vám a celému Vašemu kolektivu poďakovať za bezproblémové vyšetrenie a za velmi ľudský, empatický a profesionálný prístup, ktorý máte k pacientom.

Eště raz Vám a celému Vašemu kolektivu velmi ďakujem
Roman P.
10.3.2016
Dobrý den,


chtěla bych mockrát poděkovat paní doktroce Jungwirthové, sestřičkám Markétce P, Oksaně a vlastně celému Vašemu Sanatoriu za pomoc a naprosto bezproblémové a bezbolestné kolonoskopické vyšetření. Zatímco mně většina pražských nemocnic nabízela termín vyšetření květen a červen, Vaše Sanatorium mi našlo termín 29.2. což bylo jen 14 dní po objednání. Všichni pracovníci recepce až po paní primářku samotnou byli 100% profesionální, navíc milí a ochotní.

Ještě jednou všem mockrát za vše děkuji
Barbora M.
10.9.2014
Dobrý den do Sanatoria sv. Anny,


Chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za včerejší výkon, respektive gastroskopické vyšetření. Velmi děkuji za osobní i profesionální přístup celého personálu – od recepce, k sestřičce Vlaďce, asistentovi Vojtovi až k paní doktorce Jungwirthové. Takto si představuji úroveň českého zdravotnictví – milé, ochotné, přátelské a vstřícné jednání k pacientovi. Vytváříte velmi příjemnou rodinnou atmosféru a vzbudili jste ve mně naprostou důvěru. Díky tomu byly mé obavy z vyšetření minimální. Nutno podotknout, že ačkoliv jste soukromé zařízení, tak za kvalitní služby si velmi rád připlatím. Ve svém širokém okolí budu Vaše Sanatorium doporučovat a směrovat na tato i jiná vyšetření k Vám. Ještě jednou moc děkuji a prosím o předání tét pochvaly pokud možno do celého Sanatoria.

S úctou a přáním příjemného dne
Ing. Tomáš K.
22.7.2014
Dobrý den, paní doktorko Pospíšilová,


na webu Sanatoria jsem nenašel přímý mail na Vás, tak poprosím skvělé sestřičky na recepci, aby Vám mé poděkování předaly. Chodil jsem teď několik měsíců k Vám na léčení Barronovou metodou. Chtěl bych Vám poděkovat za vysoce profesionální, ale i lidsky velmi příjemný a vstřícný přístup. Po zákrocích se cítím dobře, bez problémů! Budu Vás jen chválit a doporučovat! :-) Také jistě dlužím zvláštní poděkování laskavým sestřičkám, které Vám pomáhaly a v neposlední řadě i ochotným a milým sestřičkám v recepci.
Cítil jsem se u Vás velmi dobře, jako pacient, o jehož zdraví a také pohodlí je značný zájem.

Vděčně s pozdravem
Jan Ch.
4.7.2014
Thank you so much!


I have been incredibly impressed with everything about the clinic from the kind women at the front desk to the doctor and everyone else who assisted in the colonoscopy. It is absolutely one of the most professional hospitals or clinics I have ever experienced. All of you are doing a fantastic job and I am very grateful.

Kind regards
Barry H.
9.1.2014
Chtěl bych uvést mé zkušenosti a poděkování k paní doktorce Jungwirtové.


Co vše paní doktorka dokázala, je z internetu a médií jasně patrné a moc si toho vážím, především je to sympatická dáma, která je ve své praxi nejen profesionál, ale umí se velice slušně chovat k pacientům. Jejich sympatií se mi osvědčilo osobně. Vyšetření endoskopie jsem se tak velice bál a dlouhé měsíce, spíše roky odkládal, kvůli špatné zkušenosti z jiného pracoviště. Navíc mám abnormální dráždivost při tomto vyšetření a špatně to snáším. Ale moc mi pomohla psychická podpora paní doktorky, ale i personálu sestřiček, které byli velice ohleduplné, vstřícné, hodné, utišující, pečlivé. Velký dík patří také i pro ně! Znám velice moc lidí v mém okolí, které na vyšetření u paní doktorky také byli a jsou spokojeni. Paní doktorka byla skvělá a ještě se mi, při svém zatížení, věnovala na internetu, čehož si také moc velice vážím . Co dodat? Doporučuji sanatorium EGK, kde mám zkušenost, zatím s endoskopickým vyšetřením a paní doktorkou tohoto pracoviště. Je to profík a krom toho, že je velice sympatická, a umí se k pacientům velice dobře chovat, vysvětlí vše podrobně, popíše, po vyšetření si s Vámi důkladně povídá o nálezu. Moc mi pomohlo její chování a jejího personálu po psychické stránce vše lépe zvládnout, doporučuji !

p. Košín
14.3.2013
Dobrý den,


Dovolte prosím, abych Vám jménem svým a hlavně jménem manželky ze srdce poděkoval za nevšední péči a starostlivost, kterou jste manželce věnovali během přípravy na operaci žlučníku, během operace a po ní. S tak nevšedním přístupem k pacientům jsme se zatím nikde jinde nesetkali. Naše poděkování patří paní doktorce Jungwirtové, Pospíšilové, Matějkové, panu doktorovi Jungwirtovi,který operaci provedl a kolektivu sestřiček. V pátek byla na operaci a v neděli jsem si ji už odvezl domů. Operace proběhla úspěšně, manželka se cítí výborně a skvěle. Jste prostě super!!! Přejeme Vám mnoho dalších spokojených pacientů.

Ještě jednou vřelé díky.
Manželé Matouškovi z Prahy.
10.3.2013
Dobrý večer paní doktorko,


Děkuji Vám za zaslané fotografie a za Váš profesionální a obětavý přístup během i po vyšetření.

S pozdravem
Ivo Rehberger
15.2.2013
Vážená paní doktorko, Vážený pane doktore,


Chtěl bych Vám tímto dopisem vyjádřit upřímné díky za mimořádnou péči a mimořádně lidský přístup při léčbě našeho zaměstnance pana Jiřího Bebera.

Děkuji Vám, Jiří si tuto péči zasloužil, patřil k našim výjimečně schopným pracovníkům.

S pozdravem
Josef Fojtík
Jednatel společnosti AUTO JAROV s.r.o.
11.1.2013
Dobrý den paní primářko,


Chtěl bych alespoň touto cestou především Vám velmi poděkovat za příjemné přijetí, ochotu a výborný zdravotnický servis.

Po špatných zkušenostech z většiny zdravotnických zařízení jsem byl na vyšetření u Vás velmi příjemně překvapen s ochotou personálu a také utvrzen v tom, že se práce ve zdravotnictví nechá dělat opravdu na profesionální úrovni a s perfektním přístupem k pacientovi.

Moc Vás zdravím, ještě jednou děkuji a budu Vás určitě doporučovat!!!
Petr Poch
9.1.2013
Dobrý den paní doktorko,


Děkujeme s manželem za přání k vánočním svátkům a Novému roku. Je to od Vás každý rok moc milé.

O to více se omlouvám, že jsem si nenašla čas napsat nebo se zastavit u Vás. Dnes využívám služeb mého známého, pana Igora T., který jde k vám na vyšetření, a posílám po něm malý dar. Doufám, že ještě můžete tento malý obnos dát do příjmů za rok 2012. Není to moc, ale protože již nepracuji a nemáme s manželem jiný příjem než důchod, tak doufám, že i tuto malou částku budete brát jako naše poděkování.

Pozdravujte manžela a ať se vám oběma vede v podnikání i v životě co nejlépe.

S úctou Míla Černohorská s manželem29.11.2012
Vážená paní doktorko,


Dne 19. listopadu 2012 jsem u Vás absolvovala kolonoskopické vyšetření. Bohužel, po jeho absolvování jsem nebyla schopna Vás poprosit o vysvětlení nálezu a další prognózu.

Absolvovat toto vyšetření v rámci screeningového programu pro pacienty 55+ bylo moje dobrovolné rozhodnutí, které ovlivnily dlouholeté zdravotní obtíže a postupná, narůstající obava z možného výskytu nádorového onemocnění. Pečlivě jsem na internetu vybírala a sháněla reference a vůbec nelituji, že jsem se svěřila do Vaší laskavé péče.

Jste velmi erudovaná, empatická, vládní a příjemná lékařka s úžasným přístupem k pacientům. Dovolte, abych nejen Vám, ale i sestřičkám, které byly výkonu přítomny, poděkovala za profesionální přístup, trpělivost s ustrašenými pacienty, takt a ohleduplnost.

Přeji Vám hodně spokojených pacientů a stále dobré jméno Sanatoria sv. Anny.
Pavla Ondrušková
26.10.2012
Vážený pane doktore,


V květnu tohoto roku jsme se s tatínkem Miroslavem Kořínkem dostavili do Sanatoria sv. Anny na konzultaci ohledně tříselné kýly. Tatínka jste vyšetřil a doporučil operační řešení. Operaci i termín operace jste nám dojednal ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady u p. MUDr. Havlůje. Operace dopadla dobře, tatínek je v pořádku, minulý týden byl ještě na poslední kontrole u nás na chirurgii. Syn se chtěl za Vámi zastavit a osobně Vám za tatínka poděkovat, ale bylo mu sděleno, že v sanatoriu probíhá rekonstrukce a že asi nebudete k zastižení. Tak bych Vám zatím alespoň touto cestou chtěla moc poděkovat, že jste dal tatínkovi naději, že jste mu pomohl a operaci mu dojednal. Tatínek jen září, je spokojený a plný elánu, až ho musíme trochu krotit.

Ještě jednou Vám mockrát za všechno děkujeme.
S pozdravem Alena Steklá
1.9.2012
Vážená paní doktorko Jungwirthová,


Byl jsem ve vašem sanatoriu ambulantně vyšetřen 16.8.2012. Asi po týdnu jsem obdržel poštou Bioptický nález. Chtěl bych Vám za všechno moc poděkovat, Vaší předchozí komunikaci se mnou v mailech ohledně cholelithiasy nevyjímaje.

Myslím, že vaše zdravotnické zařízení je dobrou ukázkou toho, jak by to mělo ve zdravotnictví fungovat. Tedy s ohledem na pacienta, seriózním, otevřeným a rovnocenným přístupem k němu. Cením si také využití moderních metod a technických zařízení (transnazální gastroskopie, endoskopy), prostředí recepce atd. Poděkování si zaslouží dále profesionální přístup zdravotních sester a personál recepce (vynikající elektronická a telefonická komunikace).

Přeji zdárný průběh rekonstrukce sanatoria a mnoho úspěchů ve vaší další práci.

Se srdečným pozdravem
Václav Němec
15.8.2012 Dobrý den,

Moc děkuji za zaslané snímky a vlídné zacházení.

S pozdravem
Radek Hlaváček
1.8.2012
Dobrý den,


Tak v takový servis jsem ani nedoufala. Ještě jednou moc děkuji, byla jsem s přátelským a zároveň profesionálním přístupem ve Vašem sanatoriu velmi spokojená. Je dobře, že podobná zařízení existují, a že pacienti nejsou odkázání pouze na běžné nemocnice, především pro ty úzkostné lidi je takový přístup velké plus k tomu, aby nepříjemné vyšetření zvládli. Zdravím a budu se těšit na sonografii břicha.

V. Šnorová27.6.2012

Děkuji, paní doktorko, udělala jste mi velkou radost. Vyšetření bylo bezbolestné. Fotky si vystavím na WC.

Přeji krásný den
Petr Buchtela :)
23.5.2012
Vážený pane doktore,


V současné době slavím páté výročí mojí první návštěvy Vaší ordinace. Když jsem vyslechla diagnózu, měla jsem dojem, že pro mne všechno skončilo.

Několik operací a Vaše péče má ten efekt, že se dnes cítím velmi dobře a, jakkoliv to zní paradoxně, se na návštěvy u Vás těším. Velmi si Vás vážím jako prvotřídního odborníka a nejméně stejně, možná ještě více oceňuji Váš taktní a nesmírně lidský přístup.

Z celého srdce Vám děkuji za svůj život, a slibuji Vám, že i nadále budu Vaší vzornou pacientkou a prosím Vás, abyste byl i nadále mým lékařem.

Vaše Marie Wollerová13.5.2012
Vážený pane primáři,


Chtěla bych tímto dopisem ještě jednou poděkovat Vám i ostatním zaměstnancům Vašeho sanatoria. Děkuji paní doktorce Pospíšilové za prvotní vyšetření, diagnózu a doporučení k operaci. Největší poděkování patří samozřejmě Vám a celému operačnímu týmu na sále. Věřte, že si dobře uvědomuji, že to celé nebyla úplně snadná operace a že jste do ní vložil hodně svého chirurgického umění, letitých zkušeností i fyzických sil. A nemalý dík patří personálu lůžkového oddělení za vzornou péči před i po operaci. Od lékařů po sanitární pracovníky – všichni u vás prokazují vysokou profesionalitu a zároveň ochotu a zájem o pacienty, jejich problémy a požadavky.

Pokud někdo pobude pár dnů ve Vašem sanatoriu, nemůže si nevšimnout, kolik sil a času vyžaduje jeho řízení, aby vše fungovalo dle Vašich představ.

Velká zodpovědnost a psychické vypětí, o časové náročnosti nemluvě – věřte, že bych s Vámi neměnila ani na pár minut.

Do dalších dnů a let Vám chci popřát hlavně pevné zdraví, hodně sil k práci a dostatek času na odpočinek a relaxaci.

Ještě bych tímto chtěla poprosit – neodvracejte se od pacientů mého typu = starších a obézních. Můžete být totiž pro ně jedinou naději na vyřešení zdravotního problému, když se k nim všude jinde otočí zády. (Moje vlastní zkušenost.)

Děkuji a přeji vše dobré, vaše pacientka Zdeňka Mrhalová24.4.2012
Vážený pane primáři!


V minulých dnech jsem se ve vašem sanatoriu podrobil operaci. Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval, za skvělou profesionální práci a rovněž děkuji vašemu týmu.

Sanatorium sv. Anny je „štikou“ našeho zdravotnictví. Protože dnes máte i svátek tak Vám přeji hodně a zdraví a úspěchů ve Vaší další práci. Mnoho uzdravených Vám bude odměnou.

Děkuji a jsem s úctou Karel Vedral.28.2.2012
Dobrý den paní doktorko,


Chtěla bych Vám tímto poděkovat za úžasnou péči o naší maminku. Dnes jsme ji přivezli z Vaší nemocnice, po včerejším odstranění polypů. Maminka se cítí dobře a moc Vám děkuje. Jedná se o Jarmilu P.

S pozdravem a díky za celou rodinu
Blanka Povýšilová
3.1.2012
Vážená paní MUDr. A. Jungwirthová,


Děkuji za zaslané snímky a jsem Vám velmi vděčná za péči, kterou věnujete mému zdraví, za opravdu lidský přístup všech Vašich sestřiček. Vaše sanatorium mi bylo doporučeno známou, moje zkušenosti potvrzují, že péče, kterou poskytujete, je opravdu kvalitní.

S vděčností Marie Třeštíková2.1.2012
Dobrý den,


Ještě jednou děkuji za vřelé přijetí, kterého se mi u Vás dostalo.

Rád bych zdůraznil některé podrobnosti, které nebývají zvykem ve zdravotnických zařízeních vídat. Namátkou uvádím drobnosti, které spolu nesouvisí, ale které mne zaujaly:

- Vzorně postaráno o květiny
- Krásné obrazy a fotografie
- Drobné keramické práce a plastiky
- Diplomy a certifikáty o získané stále se zdokonalující kvalifikaci
- Akvárium s opodál stojícím vánočním stromečkem
- Vaše vlastnoruční kniha
- Tryzna za pana prezidenta
- Pohodlné sezení
- Naprostá a všudypřítomná čistota

Vše je navíc završeno nadstandardním přístupem veškerého personálu + běží to všechno jako soukolí švýcarských hodinek.

Ještě jednou mnohokráte děkuji
S úctou Petr Blecha
17.12.2009
Dobrý den!


Chci touto cestou poděkovat za dnešní vyšetření, které proběhlo na dobré úrovni!

DĚKUJI tímto panu doktorovi a zdejšímu personálu za profesionální přístup a přeji všem hezké Vánoce a mnoho zdaru ve vaší záslužné práci!

S pozdravem Bedřich Slouka21.10.2009
Vážení a milí,


Dorazili jsme domů ve zdraví a rádi bychom Vám, paní doktorko a Vám pane doktore, ještě jednou poděkovali za všechno, co jste pro nás udělali. Jsme Vám hluboce vděční za Váš lidský přístup a ochotu mé manželce Evě pomoci v nouzi a bolestech, když jinde ji byla rychlá pomoc a operace odepřena. Bůh Vám za to požehnej! Stehy jsou už vyndané a Eva je v dobré kondici a bez bolesti.

Moc Vás a též milé sestřičky oba pozdravujeme a ještě jednou veliký dík za všechno, co jste pro nás udělali.

Vaši Eva a Jan Havlíčkovi14.2.2009
Vážená paní primářko,


Ještě jednou upřímně děkuji za velmi vlídné přijetí, příjemné zacházení, diagnózu a z ní vyplývající doporučení pro úpravu životního stylu.

Se srdečným pozdravem
Egon Eckert
13.11.2008
Paní doktorko,


Ještě jednou mnohokrát děkuji za dnešní vyšetření, zejména za Váš osobní přístup. Přeji klidné a pohodové vánoce a hodně zdraví do nového roku.

S přátelským pozdravem

Ing. Tomáš Jínek
Autocentrum ESA, a.s.
13.11.2008

Vážená paní doktorko,


Dovoluji si Vám, alespoň touto formou, vyjádřit obdiv a poděkování za Vaši obdivuhodnou pečlivost a trpělivost při včerejším vyšetření velmi špatně spolupracujícího pacienta – omlouvám se i sestřičce Markétce!

S úctou Ing. Radomír Zaňka23.5.2005

Chci tímto vyjádřit poděkování lékařům a sestřičkám v Sanatoriu sv. Anny a to i na pobočce polikliniky Jarov, kteří se podílejí na ozdravě pacientů.

Byla jsem již několikrát pacientkou jak v ambulantním zařízení, tak i na lůžkovém oddělení tohoto sanatoria. Mohu konstatovat, že péče lékařů a sester je jak po stránce odborné, tak i po stránce lidského přístupu k pacientům na úrovni.

Ještě jednou díky, pacientka Blanka Vapeláková.5.3.2004
Vážený pane doktore,


S velmi dobrými pocity po úspěšné operaci Vám chci tímto způsobem poděkovat za milé přijetí, kterého se mi dostalo osobně od Vás, paní Dr. Jungwirthové i paní Dr. Chomiakové. Zejména péče v předoperační době na mne velmi dobře zapůsobila.

Rovněž velice krásné vybavení interiéru sanatoria dodává jistě všem pacientům uklidňující pocit jak v ambulantní, tak i v lůžkové části Vašeho zdravotnického zařízení.

K velkým přednostem Vaší zdravotní péče je zdravotnický personál, jak na ambulanci, tak i na lůžkovém oddělení. Děkuji proto všem sestřičkám na denní i noční službě a na ambulanci za mimořádnou péči, velmi příjemné jednání a ohleduplný přístup k mému věku. Tyto přednosti, o kterých se zmiňuji, velmi citlivě a příjemně ovlivňují psychický stav v době před i po operaci.

Přeji Vám, pane doktore, do další Vaší tak náročné činnosti mnoho úspěchů a pevné zdraví.

S pozdravem Josef KociánDobrý den,

V pátek 7.2.2003 jsem ve Vašem zdravotnickém zařízení absolvovala gastroskopické vyšetření. Chtěla bych tímto poděkovat paní doktorce Jungwirthové a její sestřičce M. Pokorné za jejich perfektní přístup, jak před, tak i po vyšetření.

Sama jsem absolvovala zdravotnickou školu, kde jsme se učili, jak je třeba pacienta informovat, co ho na vyšetření čeká a jak je důležitý osobní přístup k pacientovi. Což v praxi téměř vůbec nikde nefunguje, ale u vás jsem byla mile překvapena a rozhodně mi to pomohlo lépe přečkat toto jinak nepříjemné vyšetření…

Děkuji Monika ŠvadlenkováSanatorium
sv. Anny:


Kontakt
chirurgie
interna
endoskopie
proktologie
sonografie
chirurgické operace
léčba obezity
první kýlní centrum Praha
 
adresa: Luční 7a/2776
130 00  Praha 3 (mapa)
telefon: +420 284 081 211
email: recepce@egk.cz
Web www.egk.cz
www.jednodennichirurgie.cz
© 1993 - 2014 EGK s.r.o.